Masz pytania? Napisz do nas! Napisz do nas!

O nas

Witamy serdecznie Państwa na naszej stronie

Informujemy, że firma „PUR-HOME” posiada wiedze i umiejętności w zakresie natrysku pianek poliuretanowych, potwierdzone szkoleniami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy „PUR-HOME”, działającej z powodzeniem na polskim rynku od 2010 roku. Od tego czasu nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom Klientów, odpowiednio dostosowując do nich swoją ofertę.

Wizerunek firmy PUR-HOME budujemy na solidnej podstawie, jaką stanowią nasze dotychczasowe doświadczenia i osiągnięcia w branży budowlanej , a także wartości, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami. Należą do nich: profesjonalizm, terminowość ,zaufanie.. Aby dać Klientom większe możliwości i zapewnić satysfakcję z naszych usług, stosujemy nowoczesne rozwiązania, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie termoizolacji.

W naszych instalacjach stosujemy najnowocześniejsze technologie korzystając przy tym z zespołu doświadczonych fachowców pracujących od lat przy natryskach poliuretanowych. Naszą domeną jest profesjonalne działanie od momentu złożenia oferty do chwili odebrania obiektu. Przed przystąpieniem do prac klient otrzymuje sporządzoną ofertę obejmującą koszty wykonania instalacji.

Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości znanych i renomowanych firm. Siedziba firmy znajduje się w Zduńskiej Woli .Działamy na terenie całej Polski oraz rozszerzyliśmy działalność na rynek międzynarodowy.

Posiadamy najnowszej generacji sprzęt do natrysku piany poliuretanowej, który pozwala nam wykonać każdy rodzaj zlecenia.

Masz pytania? Napisz do nas! Napisz do nas!

Wypełnij formularz i wyślij go do nas, a odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.